Levočské vrchy: Na bajku s výhledy na Vysoké Tatry

Dnes to bude velká paráda. Téměř celým dílem Cyklotoulek nás bude provázet pohled na nejmenší velehory na světě. Právě tak se totiž přezdívá Vysokým Tatrám. Začínáme vlastně hned pod nimi, na nádraží v Popradu. Víte, že se tady měly v roce 2002 konat olympijské hry?

Levočské vrchy: Na bajku s výhledy na Vysoké Tatry

Dnes to bude velká paráda. Téměř celým dílem Cyklotoulek nás bude provázet pohled na nejmenší velehory na světě. Právě tak se totiž přezdívá Vysokým Tatrám. Začínáme vlastně hned pod nimi, na nádraží v Popradu. Víte, že se tady měly v roce 2002 konat olympijské hry? Poprad svou kandidaturu nakonec v pořadatelství nepřetavil, to však neznamená, že by nebyl skvělým výchozím místem na pořádnou bajkovačku v kopcích.

My ovšem nemíříme do Vysokých Tater, my zůstaneme v poněkud mírnější krajině. I když i Levočské vrchy stoupají do více než tisícimetrových výšek. Prostě parádní hory, které zdaleka nezná každý. Pojeďte je objevit spolu s námi.

 

Kliknutím na libovolný obrázek jej otevřete v galerii zvětšený. Prohlížení pak můžete ovládat klávesnicí, myší nebo dotykem.